יום שני, 1 ביוני 2009

הגיע זמן השיפוצים

הגיע זמן השיפוצים
רכשנו בית חדש הגיע זמן ה שיפוצים, ה שיפוצים אינם נגמרים בבית החדש הם מלווים אותנו כל ימי חיינו, בממוצע אדם משפץ את ביתו כל 3 שנים כך לפי הסטטיסטיקה. השיפוצים גורמים לבית להיראות חדש, שיפוצים נעשים בכל תחום החל ממראה הסלון, חדרי הילדים או חדר האמבטיה, ריצופים שונים וכן קרמיקה או שיש לפנים ולחוץ הבית. ה שיפוצים הם תחום שדורש מקצועיות רבה. אנחנו מכירים את השיפוצניק פעם זה היה הפועל הערבי היום זה הפועל התאילנדי שנמצא על הפיגומים. כיום חשוב להדגיש כי נושא ה שיפוצים חשוב שייעשה על ידי בעלי מקצוע מיומנים, המעכר עושה על פי רוב שימוש בחומרים זולים וכן מבצע חצי עבודה או שולח את עוזרו לא פחות מיומן במירכאות ממנו.

החברות הגדולות מציעות כיום הדמיה תלת ממדית על צג המחשב מול הלקוח של השיפוץ, שיפוץ הוא גם תחום שנכנס לחזית הבית ולמראה הגינה וכן קיימים עיצובים שונים המוצגים לבעלי הדירה או הבית בפרוטרוט באמצעות קטלוגים שונים המאפשרים לו לבצע את השיפוץ על הצד הטוב ביותר מהחומרים והעיצובים הטובים ביותר. היכן יש לעשות שימוש בחומרים עמידים והיכן לא זה דברים ששיפוצניק מוסמך יודע לעשות היטב.

שיפוץ הבית יכולה להיות מלאכה פשוטה ומהירה או מלאכה מסוכנת ומסורבלת. למשל בחדר האמבטיה אם אין לכם בבית חדר אמבטיה רזרבי עדיף להביא אנשי מקצוע מיומנים ולעשות את העבודה במהירות וביסודיות. השיפוצים אינם חייבים להיות בצורה כללית של הרס הבית ובנייתו מחדש, ניתן לבצע את השיפוצים בצורה נקודתית ולבחור למשל ריצוף לאמבט שמתאים לארונות האמבט הישנים, ניתן גם להחליף אמבטיה או להצטייד באביזרים שונים לאמבט כמו ברז כסוף או כיור איכותי מעוצב לפי המילה האחרונה בשוק כי הישראלי רוצה את הטוב ביותר במחיר הזול ביותר כמו שאומרים אבל תמיד יוצא עם מה שהמוכר בחר בשבילו.

לרובנו שיפוצים מזכירים רעש ולכלוך אולם עם הרעש והלכלוך באה גם ההתחדשות שהשיפוצים מביאים עימם לבית. הבית הישן במירכאות נהפך לבית חדש, הריצוף מתחלף ומשתלב לפתע עם המזנון שעד היום לא הרגשנו בקיומו, הצבעים משלבים והריצוף הקודם בעל רמת השחיקה הגבוה נעלם. גם בתחום קירות הגבס חללים לא מנוצלים בבית או בסלון נהפכים בין לילה לחדרים אינטימיים. השיפוץ ללא ספק מביא עימו יתרונות לבני הבית. על השיפוץ מחליטה כיום בדרך כלל האישה והבעל רק מבצע, למשל את האביזרים לאמבטיה ואת ארונות המטבח וסוג הריצוץ כיום בוחרת האישה לפי צבע ועמידות, עקרת הבית מנקרה את הבית בכל יום ולכן העמידות של החומרים למשל חשובה לה, גם המראה חשוב. שיפוצים הם תחום שקשור לעונות השנה ומזכיר את הסתיו עם נשירת העלים וההתחדשות לקראת האביב עם הפריחה והמראה של הטבע. במידה רבה כיום בתחום השיפוצים שולטים החומרים הטבעיים ולא במקרה. השיפוצים יוצרים א האווירה הטי טבעית שקיימת בחיים אווירה של התחדשות יומיומית.
אפשר למצוא אינפורמציה נוספת באתרים: עיצוב וכן ריצוף ואמבט

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה